جامعه نابينايان شهرستان کرج

۹۶/۰۱/۲۹

نگاه دولت به جوانان بر مبنای فرصت و ثروت است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار البرز گفت: افتخارات جوانان ورزشکار استان البرز علی رغم امکانات کم در عرصه های ملی و بین الملی در ردیف پنج استان اول کشور است.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه البرز فتح الله حقیقی در اولین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان البرز که امروز سه شنبه ۲۹ فروردین در استانداری البرز برگزار شد گفت: سمن های جوانان استان البرز برای بار چهارم در سال ۹۵ در کشور رتبه اول را کسب کردند.
حقیقی در ادامه بر لزوم اختصاص یک درصد از بودجه جاری دستگاه های اجرایی به ورزش و جوانان تاکید و تصریح کرد: سال گذشته این بودجه به صورت صد در صد اختصاص یافت که جا دارد از همه مدیران تقدیر کرد.
وی به برگزاری جشنواره نشاط و امید در اردیبهشت ماه در استان البرز اشاره و اعلام کرد: این جشنواره فرصت مناسبی برای ارائه گزارش عملکرد دولت در حوزه جوانان است.
حقیقی افزود: استان البرز از قشر جوان و ورزشکار شایسته ای برخوردار است که علی رغم سرانه های پایین افتخارات آنان در عرصه ملی و بین المللی جز پنج استان نخست کشور است.
این مسئول در ادامه با تاکید بر لزوم ایجاد خانه جوان در استان اعلام کرد: این خانه در خلال جشنواره نشاط و امید افتتاح خواهد شد.
حقیقی اضافه کرد: تاکید شده تا این جشنواره توسط خود جوانان برگزار شود.
وی تصریح کرد: نگاه مدیران دولت به جوانان بر مبنای ثروت و فرصت است و امیدواریم با افتتاح خانه جوانان ارتباط دو طرفه برقرار و جوانان از انزوا خارج شوند.

[ایسنا]

 

اخبار کرج از روزنامه ها و هفته نامه های محلی انتخاب می گردند، اين سايت هيچ مسووليتی در قبال صحت و سقم اين اطلاعات ندارد.

صفحه نخست
اخبار کرج
شهروندان و مسوولين
فروشگاه اينترنتی

 
راهنمای ۱۱۸
118 استان تهران
تلفن‌های ضروری
اطلاعات اصناف

معرفی شرکت شما
 

اطلاعات شهری
تاريخچه کرج
گردشگاه‌های طبيعی
مکانهای تاريخی
پيش بينی آب و هوای کرج
برنامه سينماها
نقشه حرکت مترو
زمان حرکت مترو از کرج
زمان حرکت مترو از گلشهر
گالری عکس
 
تفريحی
پخش زنده تلويزيونهای ايران
فال حافظ
طالع بينی

تماس با ما
نظر خواهی

 
  کليه حقوق اين وب سايت متعلق به شبکه اطلاعات شهری کرج ميباشد.
برداشت مطلب با ذکر منبع و لينک به وب سايت بلامانع است.
با حمايت شبکه اينترنت پرديس.