جامعه نابينايان شهرستان کرج

۹۶/۰۱/۲۹

خانه جوان کرج ماه آینده افتتاح می‌شود

مدیر کل ورزش و جوانان استان البرز از برگزاری جشنواره نشاط و امید در هفدهم اردیبهشت ماه خبر داد و گفت: در این روز خانه جوان مرکز استان نیز با حضور احتمالی وزیر ورزش و جوانان افتتاح خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه البرز، امیر عفراتی در اولین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان در استان البرز که امروز سه شنبه ۲۹ فروردین در استانداری البرز برگزار شد، گفت: برنامه این ستاد برای شش ماهه اول سال ۹۶ تدوین شده است.
عفراتی با بیان اینکه در دولت تدبیر و امید جوانان از ارکان مهم کشور محسوب می شوند تصریح کرد: حوزه جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان البرز سال گذشته در کشور رتبه اول را کسب کرد که این علی رغم نبود امکانات جای تقدیر و تشکر از همکاران دارد.
وی در ادامه از پیشنهاد البرز برای برگزاری جشنواره سراسری نشاط و امید در کشور خبر داد و گفت: این جشنواره هفدهم اردیبهشت ماه برگزار و در طی آن برنامه های مختلفی همچون سخنرانی ۲۱ جوان برتر، تقدیر از هشت جوان برتر، کنسرت و چند برنامه فرهنگی دیگر انجام خواهد شد.
عفراتی در پایان خاطرنشان کرد: در این برنامه خانه جوان مرکز استان نیز با حضور احتمالی وزیر ورزش و جوانان افتتاح خواهد شد.

[ایسنا]

 

اخبار کرج از روزنامه ها و هفته نامه های محلی انتخاب می گردند، اين سايت هيچ مسووليتی در قبال صحت و سقم اين اطلاعات ندارد.

صفحه نخست
اخبار کرج
شهروندان و مسوولين
فروشگاه اينترنتی

 
راهنمای ۱۱۸
118 استان تهران
تلفن‌های ضروری
اطلاعات اصناف

معرفی شرکت شما
 

اطلاعات شهری
تاريخچه کرج
گردشگاه‌های طبيعی
مکانهای تاريخی
پيش بينی آب و هوای کرج
برنامه سينماها
نقشه حرکت مترو
زمان حرکت مترو از کرج
زمان حرکت مترو از گلشهر
گالری عکس
 
تفريحی
پخش زنده تلويزيونهای ايران
فال حافظ
طالع بينی

تماس با ما
نظر خواهی

 
  کليه حقوق اين وب سايت متعلق به شبکه اطلاعات شهری کرج ميباشد.
برداشت مطلب با ذکر منبع و لينک به وب سايت بلامانع است.
با حمايت شبکه اينترنت پرديس.