جامعه نابينايان شهرستان کرج

۹۶/۰۱/۲۹

فرمانده لشکر ۲۳ تکاور ارتش در استان البرز: ارتش همه تحرکات دشمن را رصد می‌کند

فرمانده لشکر ۲۳ تکاور ارتش در استان البرز به کارنامه ارتش در تربیت نیروهای انقلابی، متعهد، مومن و شهادت طلب اشاره کرد و گفت: دشمن از تجهیزات ما هراس ندارد زیرا شاید بهتر از آن را در اختیار داشته باشد، آنچه که دشمن نمی تواند با آن مقابله کند روحیه شهادت طلبانه ماست که هنوز نتوانسته برای مقابله با آن فرمولی به دست آورد.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه البرز، سرتیپ دوم عباسعلی اسدی در مراسم رژه نیروهای مسلح در استان البرز که امروز سه شنبه ۲۹ فروردین در کرج برگزار شد ضمن بزرگداشت یاد و خاطره ۴۸ هزار شهید ارتش و چهارهزار و ۵۰۰ شهید شهرستان کرج گفت: ارتش ایران قبل از انقلاب با قرار گرفتن در زیر سلطه آمریکا حافظ منافع این کشور و اسرائیل بود.
اسدی با بیان اینکه ایران ژاندارم آمریکا در منطقه بود تصریح کرد: بر همین اساس هر حرکتی علیه آمریکا و اسراییل در منطقه توسط ایران در نطفه خفه می شد.
وی با اشاره به اینکه ایران به بزرگترین وارد کننده کالاهای مصرفی آمریکا تبدیل شده بود خاطرنشان کرد: رادارهای آمریکا در دو هزار کیلومتر مرز ایران با شوروی مستقر شده بود تا این کشور مورد رصد قرار گیرد.
اسدی ادامه داد: همچنین ایران با تسلط بر تنگه هرمز شریان نفت دنیا را کنترل می کرد و از این به عنوانی اهرمی علیه کشورهای دنیا استفاده می کرد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود به پیروزی انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: این انقلاب ادبیات جدیدی بر علیه ابرقدرت ها به نمایش گذاشت و آن نشان دادن قدرت پوشالی و توخالی آمریکا و ایادی آن در برابر اراده مردم بود.
مقام عالی نظامی در استان البرز افزود: این برای آمریکا از همه چیز زیان بارتر بود و به همین دلیل تصمیم گرفتند با تمام توان انقلاب ما را ساقط کنند.
وی ادامه داد: اما یک مانع بزرگ بر سر این تصمیم وجود داشت و آن وجود ارتش به عنوان تنها بازوی سازمان یافته انقلاب بود.
اسدی به سخن امام در خصوص کمک ارتش به پیروزی انقلاب اشاره کرد و اعلام کرد: ارتش با پشتیبانی از مردم نقش بی نظیری در پیروزی انقلاب داشت.

[ایسنا]

 

اخبار کرج از روزنامه ها و هفته نامه های محلی انتخاب می گردند، اين سايت هيچ مسووليتی در قبال صحت و سقم اين اطلاعات ندارد.

صفحه نخست
اخبار کرج
شهروندان و مسوولين
فروشگاه اينترنتی

 
راهنمای ۱۱۸
118 استان تهران
تلفن‌های ضروری
اطلاعات اصناف

معرفی شرکت شما
 

اطلاعات شهری
تاريخچه کرج
گردشگاه‌های طبيعی
مکانهای تاريخی
پيش بينی آب و هوای کرج
برنامه سينماها
نقشه حرکت مترو
زمان حرکت مترو از کرج
زمان حرکت مترو از گلشهر
گالری عکس
 
تفريحی
پخش زنده تلويزيونهای ايران
فال حافظ
طالع بينی

تماس با ما
نظر خواهی

 
  کليه حقوق اين وب سايت متعلق به شبکه اطلاعات شهری کرج ميباشد.
برداشت مطلب با ذکر منبع و لينک به وب سايت بلامانع است.
با حمايت شبکه اينترنت پرديس.