جامعه نابينايان شهرستان کرج

۹۶/۰۱/۲۹

استاندار البرز: بودجه نظامی در دولت یازدهم دو برابر شد

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: کشوری که بخواهد برای آینده خود سرمایه‌گذاری کند نیاز دارد که از نیروهای مسلح خود همچون دژ محکم حمایت کند.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه البرز، سید حمید طهایی در مراسم رژه نیروهای مسلح استان البرز که امروز سه شنبه ۲۹ فروردین به مناسبت روز ارتش در کرج برگزار شد، گفت: خداوند را شاکریم که ارتش ما به همراه ملت ما همیشه سربلند و سرافراز بوده است.
طهایی افزود: دشمن از همان پیش از پیروزی قیام انقلابی برنامه هایی برای مبارزه با این قیام داشت ولی ارتش ما در آن بحران هوشمندانه عمل کرد و در حساس ترین شرایط به مردم و ملت پیوست و به آغوش جامعه برگشت.
وی ادامه داد: این حضور ارتش و وجود ارتش در کنار مردم بود که پیروزی انقلاب را تسریع و تسهیل کرد.
استاندار البرز با بیان اینکه در دنیا کمتر ارتشی وجود دارد که پیوستگی با مردم داشته باشد، تصریح کرد: قطعا ارتش ما با پیوستن به مردم توانست پیوند مبارکی را شکل دهد و این از افتخارات ارتش ما در دنیاست.
طهایی به هشت سال دفاع مقدس و مقاومت در برابر دنیایی که بهترین تجهیزات را در اختیار صدام قرار می داد خاطرنشان کرد: ملت بزرگ ما با مدیریت همه رزمندگان در ارتش و سپاه و بسیج توانست سیلی محکمی به دشمن بزند تا حتی یک وجب از خاک پاک کشور که برای حفظ آن خون های پاک شهدا در مرزها ریخته شد هم به دست دشمن نیفتد.
مسئول اجرای امور عمومی دولت در استان البرز ادامه‌داد: قطعا کشوری که بخواهد برای آینده خود سرمایه‌گذاری کند نیاز دارد که از نیروهای مسلح همچون یک دژ محکم حمایت کند به همین دلیل دولت یازدهم در دوران مسئولیت خود هزینه های نظامی را دو برابر کرد.
وی علت شرایط پرآشوب کنونی خاورمیانه را دشمنی با ملت‌های منطقه عنوان کرد و گفت: مدیریت توانمند و فناورانه و دانش محور نیروهای مسلح با بهترین و مدرن ترین تجهیزات برای ما اطمینان به وجود آورده است.
طهایی با بیان اینکه نیروهای مسلح ما همواره مورد تعرض تبلیغات دشمن قرار گرفته است اعلام کرد: اگر موشک، پهپاد و تجهیزات مدرنی توسط نیروهای مسلح به نمایش گذاشته شود دشمنان عکس العمل نشان می‌دهند.
وی افزود: این نشان می دهد که قدرت دفاعی جمهوری اسلامی ایران دشمنان را به هراس می اندازد.
طهایی در پایان اعلام کرد: ما به تاسی از قرآن ارتش، سپاه، بسیج، نیروی انتظامی و همه رزمندگان را حمایت و پشتیبانی می کنیم تا در فضایی مطمئن شعار اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال را همچون سال گذشته پیگیری کنیم.

[ایسنا]

 

اخبار کرج از روزنامه ها و هفته نامه های محلی انتخاب می گردند، اين سايت هيچ مسووليتی در قبال صحت و سقم اين اطلاعات ندارد.

صفحه نخست
اخبار کرج
شهروندان و مسوولين
فروشگاه اينترنتی

 
راهنمای ۱۱۸
118 استان تهران
تلفن‌های ضروری
اطلاعات اصناف

معرفی شرکت شما
 

اطلاعات شهری
تاريخچه کرج
گردشگاه‌های طبيعی
مکانهای تاريخی
پيش بينی آب و هوای کرج
برنامه سينماها
نقشه حرکت مترو
زمان حرکت مترو از کرج
زمان حرکت مترو از گلشهر
گالری عکس
 
تفريحی
پخش زنده تلويزيونهای ايران
فال حافظ
طالع بينی

تماس با ما
نظر خواهی

 
  کليه حقوق اين وب سايت متعلق به شبکه اطلاعات شهری کرج ميباشد.
برداشت مطلب با ذکر منبع و لينک به وب سايت بلامانع است.
با حمايت شبکه اينترنت پرديس.