جامعه نابينايان شهرستان کرج

۹۶/۰۱/۲۸

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری البرز: فعالیت‌های پژوهشی تنها به ‌هفته پژوهش محدود نشود

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری البرز از ایجاد دبیرخانه دائمی بزرگداشت هفته پژوهش در دانشگاه پیام نور استان البرز خبر داد.

به‌گزارش خبرنگار ایسنا منطقه البرز، عباد الله‌ کامکار امروز (28فروردین)، در اولین جلسه هفته پژوهش و فناوری استان در سال جاری اظهارکرد: دبیرخانه دائمی بزرگداشت هفته پژوهش استان تا فرارسیدن هفته پژوهش محورهای پژوهشی، نقاط ضعف و قوت، شاخص‌ها و مباحثی‌که در فرهنگ‌سازی پژوهش دراستان اهمیت دارد را به صورت مستمر پیگیری می‌کند.
وی با تاکید بر اختصاص بودجه پژوهشی مناسب به استان افزود: به منظور اجرای مطلوب، هدفمند و ساماندهی برنامه‌های پژوهشی باید اعتبار مورد نیاز به این بخش اختصاص یابد.
کامکار تصریح کرد: به منظور ارتقای سطح برگزاری برنامه‌های هفته پژوهش و فناوری البرز در سال جاری باید نواقص سال های قبل بررسی و نسبت به رفع آن اقدام شود.
وی یادآور شد: تقویت زیرساخت ها و فراهم کردن امکانات مورد نیاز برای انجام فعالیت های پژوهشی باید از سوی مسئولان دستگاه های اجرایی متولی صورت‌ گیرد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار البرز با تاکید بر عملیاتی شدن پژوهش‌ها اظهارکرد: بدون شک کاربردی شدن پژوهش ها نقش مهمی در ارتقای درآمد محققان و پژوهشگران دارد.
وی افزود: البته انجام فعالیت‌های پژوهشی نباید تنها به هفته پژوهش و فناوری خلاصه شود بلکه باید در تمامی طول سال نسبت به انجام فعالیت های علمی در این حوزه اقدامات لازم صورت گیرد.
وی با تاکید بر اینکه شبکه سازی بین پژوهشگران و ایجاد یک ارتباط سازمان یافته و ساختار یافته بین دستگاه‌های اجرایی و دانشگاه‌ها یک ضرورت است، گفت: ما بایستی خروجی این سه سال هفته پژوهش را مدون کنیم و بعد از برگزاری هفته پژوهش بدانیم چه دستاورد و اصلاح سیاستی داشتیم و چه تعداد از دستاوردهای پژوهشی نمایشگاه امسال تبدیل به یک شرکت دانش بنیان و محصول تجاری شده است.

[ایسنا]

 

اخبار کرج از روزنامه ها و هفته نامه های محلی انتخاب می گردند، اين سايت هيچ مسووليتی در قبال صحت و سقم اين اطلاعات ندارد.

صفحه نخست
اخبار کرج
شهروندان و مسوولين
فروشگاه اينترنتی

 
راهنمای ۱۱۸
118 استان تهران
تلفن‌های ضروری
اطلاعات اصناف

معرفی شرکت شما
 

اطلاعات شهری
تاريخچه کرج
گردشگاه‌های طبيعی
مکانهای تاريخی
پيش بينی آب و هوای کرج
برنامه سينماها
نقشه حرکت مترو
زمان حرکت مترو از کرج
زمان حرکت مترو از گلشهر
گالری عکس
 
تفريحی
پخش زنده تلويزيونهای ايران
فال حافظ
طالع بينی

تماس با ما
نظر خواهی

 
  کليه حقوق اين وب سايت متعلق به شبکه اطلاعات شهری کرج ميباشد.
برداشت مطلب با ذکر منبع و لينک به وب سايت بلامانع است.
با حمايت شبکه اينترنت پرديس.