جامعه نابينايان شهرستان کرج

۹۶/۰۱/۲۸

تجار کره جنوبی میهمان البرز می‌شوند

دبیرکل اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان البرزگفت: هیات 15 نفره تجاری و اقتصادی کشور کره جنوبی به سرپرستی« هیجون گو» نایب رئیس اتاق بازرگانی استان هوآسانگ این کشور روز شنبه دوم اردیبهشت ماه سال جاری به البرز می‌آید.

مسعود قاسمی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه البرز، اظهارکرد: اعضای این هیات اقتصادی به منظور اجرای تفاهم نامه امضا شده و با هدف گسترش روابط اقتصادی برای دومین باراست که به استان البرز سفر می‌کنند.
وی با اشاره به تفاهم نامه امضا شده بین البرز و هوآسانگ کره جنوبی، افزود: ترویج، تقویت و توسعه تجارت، سرمایه‌گذاری و همچنین همکاری‌های اقتصادی، علمی و فناوری در میان جوامع کسب و کار از جمله مفاد این تفاهم نامه بوده است.
این مسئول، تشکیل شورای تجاری بین کشور کره جنوبی و استان البرز به عنوان اساس همکاری بین بخش‌های خصوصی دو طرف و همچنین ارایه استراتژی‌های مناسب برای بهبود فعالیت های اقتصادی و حل موانع موجود از دیگر بند های این تفاهم نامه برشمرد.
قاسمی بیان کرد: برگزاری نشست‌های تخصصی بین تجار و بازرگانان البرز و کره جنوبی از جمله برنامه‌های این هیات تجاری است.
وی تاکید کرد: این هیات تجاری و بازرگانی متشکل از مسئولان و کارشناسان شرکت‌های تولید مواد معدنی، مصالح ساختمانی، تجهیزات آتش نشانی، لوازم بهداشتی و آرایشی، تجهیزات نفت و گاز( بادگیر)، قطعات خودرو، تجهیزات اندازه گیری دما، یخچال، کمپرسور، دستگاه های خنک کننده و ماشین آلات به مدت یک روز دراستان البرز حضور خواهد داشت.
دبیر کل اتاق بازرگانی البرز ابرازکرد: حضور هیات‌های تجاری کشورهای مختلف در این استان یا اعزام هیات تجاری از البرز به دیگر کشورها، فرصتی برای معرفی درست و کامل ظرفیت های این منطقه به شمار می‌رود.
قاسمی در پایان به نقش تاثیرگذار بخش خصوصی در راستای تحقق اهداف تعیین شده در بحث اقتصاد مقاومتی تاکید کرد و گفت: حضور هدفمند هیات‌های اقتصادی و تجاری در بازار سایر کشورها گامی در جهت اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی است.

[ایسنا]

 

اخبار کرج از روزنامه ها و هفته نامه های محلی انتخاب می گردند، اين سايت هيچ مسووليتی در قبال صحت و سقم اين اطلاعات ندارد.

صفحه نخست
اخبار کرج
شهروندان و مسوولين
فروشگاه اينترنتی

 
راهنمای ۱۱۸
118 استان تهران
تلفن‌های ضروری
اطلاعات اصناف

معرفی شرکت شما
 

اطلاعات شهری
تاريخچه کرج
گردشگاه‌های طبيعی
مکانهای تاريخی
پيش بينی آب و هوای کرج
برنامه سينماها
نقشه حرکت مترو
زمان حرکت مترو از کرج
زمان حرکت مترو از گلشهر
گالری عکس
 
تفريحی
پخش زنده تلويزيونهای ايران
فال حافظ
طالع بينی

تماس با ما
نظر خواهی

 
  کليه حقوق اين وب سايت متعلق به شبکه اطلاعات شهری کرج ميباشد.
برداشت مطلب با ذکر منبع و لينک به وب سايت بلامانع است.
با حمايت شبکه اينترنت پرديس.