جامعه نابينايان شهرستان کرج

۹۵/۱۱/۲۳

مشاوره به بیش از 1700 زوج متقاضی طلاق در البرز

معاون تخصصی امور اجتماعی بهزیستی استان البرز از ارائه مشاوره به بیش از هزارو ۷۳۹ زوج متقاضی طلاق در مرکز امور آسیب‌های اجتماعی استان البرز خبر داد و گفت:سازمان بهزیستی در قالب دفتر امور آسیب دیدگان اجتماعی به کودکان خیابانی، دختران در معرض آسیب، زنان آسیب‌دیده اجتماعی، افراد مبتلا به اختلال هویت جنسی و زوجین متقاضی طلاق و سایر افراد در معرض آسیب و آسیب‌دیده اجتماعی خدمات ارائه می‌دهد.

مهشید موقر در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه البرز،گفت: استان البرز پس از راه‌اندازی مراکز خدمات اورژانس اجتماعی در شهر کرج بنا به نیاز و بالا بودن آمار آسیب‌های اجتماعی اقدام به راه‌اندازی مرکز فوریت‌های اجتماعی کرد.
موقر افزود: در این راستا اقدام به راه‌اندازی خط تلفن 123 جهت گزارش‌گیری از موارد آسیب‌های اجتماعی حاد از قبیل کودک‌آزاری، همسرآزاری، خودکشی، خدمات سیار اورژانس اجتماعی، مراکز مداخله در بحران‌های فردی، خانوادگی و اجتماعی و پایگاه‌های خدمات اجتماعی مرکز خانه سلامت دختران، مرکز باروری زنان آسیب‌دیده اجتماعی، مرکز شبانه‌روزی کودکان اجتماعی وغیره کرده است.
معاون امور اجتماعی اداره‌کل بهزیستی استان البرز در ارتباط با آمار خدمات ارائه شده در مرکز امور آسیب‌های اجتماعی ا‌‌‌‌عم از فوریتهای اجتماعی و امور آسیب‌دیدگان اجتماعی در 9 ماهه سال 95 در استان، عنوان کرد: تعداد زوجین متقاضی طلاق ارجاع شده به مراکز مداخله طلاق 1739 زوج، کودکان کار و خیابان 133 نفر، بازپروری پنج نفر و خانه سلامت دو نفر بوده که این تعداد از مراکز تحت نظارت دفتر امور آسیب‌های اجتماعی خدمات دریافت کرده‌اند.
موقر با تاکید بر خدمات ارائه شده در مرکز مداخله در بحران‌های فردی، خانوادگی و اجتماعی (فوریت‌های اجتماعی) به زنان و دختران در معرض آسیب و آسیب‌دیده‌ اجتماعی، بیان کرد: تعداد افراد ارجاع و اسکان داده شده در مراکز بازپروری زنان آسیب‌دیده و خانه سلامت دختران بسیار پایین بوده است.

[ایسنا]

 

اخبار کرج از روزنامه ها و هفته نامه های محلی انتخاب می گردند، اين سايت هيچ مسووليتی در قبال صحت و سقم اين اطلاعات ندارد.

صفحه نخست
اخبار کرج
شهروندان و مسوولين
فروشگاه اينترنتی

 
راهنمای ۱۱۸
118 استان تهران
تلفن‌های ضروری
اطلاعات اصناف

معرفی شرکت شما
 

اطلاعات شهری
تاريخچه کرج
گردشگاه‌های طبيعی
مکانهای تاريخی
پيش بينی آب و هوای کرج
برنامه سينماها
نقشه حرکت مترو
زمان حرکت مترو از کرج
زمان حرکت مترو از گلشهر
گالری عکس
 
تفريحی
پخش زنده تلويزيونهای ايران
فال حافظ
طالع بينی

تماس با ما
نظر خواهی

 
  کليه حقوق اين وب سايت متعلق به شبکه اطلاعات شهری کرج ميباشد.
برداشت مطلب با ذکر منبع و لينک به وب سايت بلامانع است.
با حمايت شبکه اينترنت پرديس.