جامعه نابينايان شهرستان کرج

۹۵/۰۷/۲۵

بازگشت 10 هزار واحد تولیدی نیمه فعال کوچک و متوسط به چرخه تولید

معاون توسعه و مدیریت امور استان‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: امیدواریم تا پایان سال 10 هزار واحد تولیدی نیمه فعال کوچک و متوسط به چرخه تولید بازگردند.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه البرز، محمدرضا فیاض در حاشیه افتتاح واحد تولیدی روتن گران پارسه( تولید کننده لوله های پلی اتلین) واقع در شهرک صنعتی بهارستان در جمع خبرنگاران، اظهارکرد: این واحد تولیدی با هزینه ای بالغ بر 170 میلیارد ریال به بهره برداری رسیده و زمینه اشتغال 50 نفر را فراهم کرده است.
وی افزود: افتتاح این واحد تولیدی گامی موثر در راستای تولید لوله‌های نوین پلی اتلین است و می‌تواند تحولی بزرگ در حوزه آب و فاضلاب ایجاد کند.
این مسئول خاطرنشان کرد: راه اندازی این واحد تولیدی نمونه بارزی از توانمندی مهندسان و فارغ التحصیلان با استعداد ایرانی است و انتظار می‌رود فاز توسعه این واحد تولیدی تا یک سال آینده با تکنولوژی و ابداعات جدید راه اندازی شود.
فیاض در ادامه به ظرفیت ویژه صنعتی البرز اشاره کرد و گفت: این استان در حوزه صنعتی از پتانسیل ویژه‌ای برخوردار است که بهره مندی از این ظرفیت‌ها می‌تواند البرز را به یکی از 10 استان برتر صنعتی کشور تبدیل کند.
وی بیان کرد: برای رسیدن به این هدف باید مسیر توسعه صنعتی استان هموار شود و مشکلات تولیدکنندگان برطرف شود.
این مسئول اعطای تسهیلات بانکی را یکی از راه های رفع مشکلات صنعتگران البرزی دانست و ابرازکرد: تا کنون 730 واحد صنعتی این استان با اعتباری بالغ بر 16 هزار میلیارد تومان از تسهیلات بانکی بهره مند شدند.
وی تاکید کرد: وزارت صنعت، معدن و تجارت در کنار ارائه تسهیلات تدابیری اتخاذ کرده تا خروجی تسهیلات واگذار شده توسط یک گروه نظارتی رصد و در صورت وجود مشکل، در راستای رفع آن اقدام شود.
معاون توسعه و مدیریت امور استان های وزارت صنعت، معدن و تجارت تصریح کرد: با ارائه این تسهیلات و نظارت بر عملکردها امیدواریم تا پایان سال 10 هزار واحد تولیدی نیمه فعال کوچک و متوسط به چرخه تولید بازگردند.
وی در پایان به حضور در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید البرز اشاره کرد و گفت: در این نشست مشکلات واحد های تولیدی البرز بررسی شد و بهره برداری از یکی از بزرگ ترین شرکت های آرد کشور تا سه ماه آینده از نتایج این نشست بود.

[ایسنا]

 

اخبار کرج از روزنامه ها و هفته نامه های محلی انتخاب می گردند، اين سايت هيچ مسووليتی در قبال صحت و سقم اين اطلاعات ندارد.

صفحه نخست
اخبار کرج
شهروندان و مسوولين
فروشگاه اينترنتی

 
راهنمای ۱۱۸
118 استان تهران
تلفن‌های ضروری
اطلاعات اصناف

معرفی شرکت شما
 

اطلاعات شهری
تاريخچه کرج
گردشگاه‌های طبيعی
مکانهای تاريخی
پيش بينی آب و هوای کرج
برنامه سينماها
نقشه حرکت مترو
زمان حرکت مترو از کرج
زمان حرکت مترو از گلشهر
گالری عکس
 
تفريحی
پخش زنده تلويزيونهای ايران
فال حافظ
طالع بينی

تماس با ما
نظر خواهی

 
  کليه حقوق اين وب سايت متعلق به شبکه اطلاعات شهری کرج ميباشد.
برداشت مطلب با ذکر منبع و لينک به وب سايت بلامانع است.
با حمايت شبکه اينترنت پرديس.