جامعه نابينايان شهرستان کرج

۹۵/۰۷/۲۴

اجرای همزمان پروژه‌های گازرسانی و ایجاد شبکه فاضلاب شهری طالقان

مدیرکل امور روستایی استانداری البرز گفت: با هدف جلوگیری از موازی‌کاری و کاهش هزینه‌ها اجرای طرح همزمانی پروژه‌های عمرانی در شهرستان طالقان مورد توجه قرار گرفت.

به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا منطقه البرز، محمد رضا رضوی امروز(24مهر)، در نشست بررسی راهکارهای مناسب برای اجرای پروژه‌های عمرانی گفت: برای این منظور اجرای همزمان پروژه‌های گازرسانی و ایجاد شبکه فاضلاب شهر طالقان مد نظر قرارگرفته است.
وی با اشاره به سال «اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل» ادامه داد: دراین سال با توجه به این راهکار موثر می توان گام های موثری را در زمینه هزینه ها در اجرای پروژه‌های عمرانی برداشت.
رضوی ادامه داد: اکنون براساس وعده شرکت گاز استان البرز برخی از روستاهای شهرستان طالقان تا پایان سال جاری از نعمت گاز بهره‌مند خواهند شد.
این مسئول یادآورشد: با توسعه امکانات و خدمات رفاهی در روستاها در تلاش هستیم هرچه بیشتر زمینه مهاجرت معکوس ( از شهرها به روستاها) را فراهم کنیم.
مدیرکل امور روستایی استانداری البرز در پایان گفت: امروز روستاها پتانسیل‌های خوبی در زمینه بهبود هرچه بیشتر چرخه اقتصادی از طریق توسعه بخش‌های کشاورزی و دامداری به شمار می‌روند.

[ایسنا]

 

اخبار کرج از روزنامه ها و هفته نامه های محلی انتخاب می گردند، اين سايت هيچ مسووليتی در قبال صحت و سقم اين اطلاعات ندارد.

صفحه نخست
اخبار کرج
شهروندان و مسوولين
فروشگاه اينترنتی

 
راهنمای ۱۱۸
118 استان تهران
تلفن‌های ضروری
اطلاعات اصناف

معرفی شرکت شما
 

اطلاعات شهری
تاريخچه کرج
گردشگاه‌های طبيعی
مکانهای تاريخی
پيش بينی آب و هوای کرج
برنامه سينماها
نقشه حرکت مترو
زمان حرکت مترو از کرج
زمان حرکت مترو از گلشهر
گالری عکس
 
تفريحی
پخش زنده تلويزيونهای ايران
فال حافظ
طالع بينی

تماس با ما
نظر خواهی

 
  کليه حقوق اين وب سايت متعلق به شبکه اطلاعات شهری کرج ميباشد.
برداشت مطلب با ذکر منبع و لينک به وب سايت بلامانع است.
با حمايت شبکه اينترنت پرديس.