جامعه نابينايان شهرستان کرج

۹۵/۰۷/۲۴

البرز در رتبه 14 سرشماری اینترنتی

مدیر اجرایی سرشماری عمومی نفوس و مسکن استان البرز گفت: البرز چهاردهمین استان کشور به لحاظ پوشش جمعیتی در سرشماری عمومی نفوس و مسکن 95 شد.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه البرز، ذبیح الله قائمی امروز(24مهر)، با اعلام این خبر در جمع خبرنگاران گفت: تا به امروز 562 هزار19 نفر از استان االبرز در قالب 174 هزار خانوار در این سرشماری ثبت نام کردند که استان االبرز در سرشماری اینترنتی رتبه 14 کشور را داراست‌ که امیدواریم در فرصت باقی‌مانده نیز این درصد از ثبت‌نام اینترنی در استان البرز افزایش یابد.
وی افزود: هم اکنون در مرحله نخست هشتمین دوره سرشماری عمومی نفوس و مسکن کشور قرار داریم و خانوارها می‌توانند تنها با مراجعه به سامانه سرشماری 95 نسبت به تکمیل پرسشنامه سرشماری از طریق اینترنت اقدام کنند.
وی با بیان اینکه بر این اساس، ماموران آمارگیر تا 28 مهرماه مراجعه ای به منازل مردم نخواهند داشت، ادامه داد: ماموران صرفا با کاور مخصوص سرشماری و کارت شناسایی به مردم مراجعه خواهند کرد و ماموران در مرحله سرشماری اینترنتی به منازل مراجعه‌ای ندارند.
وی گفت: از 28 مهر تا 25 آبان ماه نیز ثبت‌نام به صورت حضوری و با مراجعه ماموران سرشماری به درب منازل به انجام می‌رسد که مردم استان با ارائه آمار دقیق زیرساخت‌های اساسی توسعه استان را که درج صحیح آمار و اطلاعات است به مامواران سرشماری ارائه می‌دهند که پیش‌بینی می‌کنیم تا پایان سرشماری اینترنتی و حضوری نزدیک به 100 درصد مردم استان در این سرشماری شرکت کنند.

[ایسنا]

 

اخبار کرج از روزنامه ها و هفته نامه های محلی انتخاب می گردند، اين سايت هيچ مسووليتی در قبال صحت و سقم اين اطلاعات ندارد.

صفحه نخست
اخبار کرج
شهروندان و مسوولين
فروشگاه اينترنتی

 
راهنمای ۱۱۸
118 استان تهران
تلفن‌های ضروری
اطلاعات اصناف

معرفی شرکت شما
 

اطلاعات شهری
تاريخچه کرج
گردشگاه‌های طبيعی
مکانهای تاريخی
پيش بينی آب و هوای کرج
برنامه سينماها
نقشه حرکت مترو
زمان حرکت مترو از کرج
زمان حرکت مترو از گلشهر
گالری عکس
 
تفريحی
پخش زنده تلويزيونهای ايران
فال حافظ
طالع بينی

تماس با ما
نظر خواهی

 
  کليه حقوق اين وب سايت متعلق به شبکه اطلاعات شهری کرج ميباشد.
برداشت مطلب با ذکر منبع و لينک به وب سايت بلامانع است.
با حمايت شبکه اينترنت پرديس.