جامعه نابينايان شهرستان کرج

۹۵/۰۷/۲۲

امام جمعه کرج خواستار اختصاص اعتبارات بیشتر به ورزش البرز شد

نماینده ولی فقیه در استان البرز گفت: برای توسعه برنامه‌های ورزشی و قهرمان پروری در استان البرز اعتبارات بیشتری باید اختصاص پیدا کند.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه البرز، حجت الاسلام والمسلمین سید محمد مهدی حسینی همدانی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه کرج با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی بر ولایت و امامت استوار است، گفت: هیچ دشمنی نمی‌تواند این انقلاب را به زانو درآورد.
وی در ادامه به قیام امام حسین(ع) و تاثیرپذیری انقلاب اسلامی از نهضت عاشورا اشاره کرد و افزود: از جمله مهمترین اهداف این قیام می‌توان به امر به معروف و نهی از منکر و نهراسیدن از ظالم اشاره کرد.
امام جمعه کرج یادآورشد: امر به معروف و نهی از منکر از اهمیت زیادی برخوردار است به همین دلیل در قرآن کریم بر آن تاکید زیادی شده است و از همین رو انقلاب اسلامی نیز بر پایه همین موضوع استوار شده است.
نماینده ولی فقیه در استان البرز با بیان اینکه امام حسین (ع) با تمام زندگی خویش به مبارزه با ظالمان پرداخت، خاطرنشان کرد: همه انبیا الهی نیز در راستای مبارزه با بی عدالتی، اصلاح جامعه و مبارزه با ستم حرکت کرده‌اند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود به جنایت‌های آل سعود اشاره کرد وگفت: این رژیم امروز با افکار و عقاید انحرافی به جنگ شیعه در جهان اسلام آمده است.
امام جمعه کرج به نمونه‌هایی از جنایات این رژیم اشاره کرد و گفت: حمایت از ارتش نیجریه برای کشتار شیعیان این کشور و کشتار مردم بی پناه یمن از جمله جنایات این رژیم است که در کارنامه ننگین آن ثبت شده است.
خطیب جمعه کرج در ادامه ضمن تسلیت به مناسبت شهادت امام سجاد(ع) خاطرنشان کرد: روشنگری‌های ایشان به همراه حضرت زینب(س) باعث شد تا اسلام زنده بماند.
حسینی همدانی افزود: این امام 34 سال امامت جامعه اسلامی را بر عهده داشت و در این مدت درس‌های بزرگی به بشریت داد.
وی در بخش دیگری از خطبه‌های این هفته نماز جمعه کرج با بیان اینکه مبارزه با تهاجم فرهنگی باید در اولویت مسئولان قرار گیرد گفت: دشمنان با استفاده از ابزارهای مختلف به جنگ ارزش‌های دینی ، فرهنگی و اجتماعی در جامعه اسلامی آمده‌اند که باید در این زمینه اقدامات لازم برای دفع و رفع این تهاجم به عمل آید.
وی نسبت به هزینه زیاد دشمن برای ضربه زدن به کشور هشدار داد و گفت: برای کنترل آسیب های اجتماعی همه باید به میدان بیایند زیرا دشمن از هر فرصتی سو استفاده می‌کند ودر بخش فرهنگی هزینه سنگینی کرده است.
حسینی همدانی هدف اصلی دشمن را ترویج زندگی به سبک غربی و به خطر انداختن اصول شرعی و دینی دانست و گفت:در این زمینه باید مبانی انقلاب واسلام حفظ شود و به دغدغه‌های مقام معظم رهبری توجه بیشتری کرد.
امام جمعه کرج نقش خانواده در این زمینه را بسیار مهم تلقی کرد و افزود: تکریم شخصیت کودکان و تربیت صحیح سرمایه‌های آینده موجب شکوفایی اجتماعی خواهد شد.
حسینی همدانی در ادامه به اهمیت سرشماری عمومی نفوس و مسکن 95 اشاره کرد وگفت: مردم باید در این زمینه بیشتر با مسئولان همکاری کنند.
وی در پایان هفته تربیت بدنی را نیز یادآوری کرد و گفت: برای توسعه برنامه‌های ورزشی و قهرمان پروری در استان البرز اعتبارات بیشتری باید اختصاص پیدا کند.

[ایسنا]

 

اخبار کرج از روزنامه ها و هفته نامه های محلی انتخاب می گردند، اين سايت هيچ مسووليتی در قبال صحت و سقم اين اطلاعات ندارد.

صفحه نخست
اخبار کرج
شهروندان و مسوولين
فروشگاه اينترنتی

 
راهنمای ۱۱۸
118 استان تهران
تلفن‌های ضروری
اطلاعات اصناف

معرفی شرکت شما
 

اطلاعات شهری
تاريخچه کرج
گردشگاه‌های طبيعی
مکانهای تاريخی
پيش بينی آب و هوای کرج
برنامه سينماها
نقشه حرکت مترو
زمان حرکت مترو از کرج
زمان حرکت مترو از گلشهر
گالری عکس
 
تفريحی
پخش زنده تلويزيونهای ايران
فال حافظ
طالع بينی

تماس با ما
نظر خواهی

 
  کليه حقوق اين وب سايت متعلق به شبکه اطلاعات شهری کرج ميباشد.
برداشت مطلب با ذکر منبع و لينک به وب سايت بلامانع است.
با حمايت شبکه اينترنت پرديس.