جامعه نابينايان شهرستان کرج

۹۵/۰۷/۲۲

زمان برگزاری آیین خاکسپاری شهدای گمنام در دانشگاه پیام نور کرج اعلام شد

پیکر مطهر دو شهید گمنام روز سه شنبه، 27 مهر، ساعت 9 صبح از مسجد جامع رجایی شهر تا گلزار شهدای گمنام دانشگاه پیام نور مرکز کرج، تشییع و به خاک سپرده خواهد شد.

مسئول بسیج دانشجویی استان البرز در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه البرز، اظهارکرد: یک روز پیش از تشییع، آیین وداع و پیمان با شهدا با حضور دانشجویان البرزی در دانشگاه پیام نور مرکز کرج برگزار خواهد شد.
حسین عسگری افزود: برنامه های این آیین با همکاری دانشگاه پیام نور، بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌ های دفاع مقدس و بسیج دانشجویی استان البرز برگزار می شود.
این مسئول خاطرنشان کرد: پیش از خاک سپاری این شهدا، یادمان زیبایی براساس معماری ایرانی - اسلامی برای این شهدای گرانقدر ساخته شده که در آغاز ماه محرم امسال از آن رونمایی شد.
وی در ادامه احیا و پاسداشت فرهنگ ایثار و شهادت، ایجاد فضای معنوی، تامین نیازمندی‌های معنوی و ارزشی دانشگاه ها، تداوم ارتباط نسل های انقلاب و سرعت بخشی به توسعه کشور با گسترش انگیزه های قدسی و معنوی را از جمله اهداف خاک سپاری شهدا در محیط های علمی و دانشگاهی استان البرز دانست و ابرازکرد: تقارن ماه سوگواری محرم با این آیین، اثبات کننده ارتباط وثیق و معنادار انقلاب اسلامی با مکتب عاشورا است. عاشورا اوج ایثار و شهادت امام حسین علیه السلام، سید و سالار شهیدان است. به همین جهت امام راحل (ره) فرموده اند که خون شهیدان انقلاب اسلامی، امتداد خون پاک شهیدان کربلا است.
مسئول بسیج دانشجویی استان البرز در پایان یادآورشد: پیش از این، پیکر شهدای گمنام در دانشگاه های خوارزمی، آزاد اسلامی واحد کرج، پردیس کشاورزی و منابع طبیعی و مرکز آموزش عالی امام خمینی (ره) به خاک سپرده شده است.

[ایسنا]

 

اخبار کرج از روزنامه ها و هفته نامه های محلی انتخاب می گردند، اين سايت هيچ مسووليتی در قبال صحت و سقم اين اطلاعات ندارد.

صفحه نخست
اخبار کرج
شهروندان و مسوولين
فروشگاه اينترنتی

 
راهنمای ۱۱۸
118 استان تهران
تلفن‌های ضروری
اطلاعات اصناف

معرفی شرکت شما
 

اطلاعات شهری
تاريخچه کرج
گردشگاه‌های طبيعی
مکانهای تاريخی
پيش بينی آب و هوای کرج
برنامه سينماها
نقشه حرکت مترو
زمان حرکت مترو از کرج
زمان حرکت مترو از گلشهر
گالری عکس
 
تفريحی
پخش زنده تلويزيونهای ايران
فال حافظ
طالع بينی

تماس با ما
نظر خواهی

 
  کليه حقوق اين وب سايت متعلق به شبکه اطلاعات شهری کرج ميباشد.
برداشت مطلب با ذکر منبع و لينک به وب سايت بلامانع است.
با حمايت شبکه اينترنت پرديس.