جامعه نابينايان شهرستان کرج

۹۵/۰۷/۱۹

نماینده ولی فقیه در دانشگاه‌های استان البرز: عاشورا دانشگاهی فراتاریخی است

نماینده ولی فقیه در دانشگاه‌های استان البرز با بیان اینکه عاشورا دانشگاهی است فراتاریخی که مرزی ندارد، گفت: شرکت کنندگان در کلاس‌های دانشگاه عاشورا هر روز تشنه‌تر از قبل می‌شوند.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه البرز، حجت الاسلام والمسلمین صادق رزاقی امروز(19مهر)، در مراسم تجمع بزرگ دانشگاهیان استان البرز که در آستانه عاشورا برگزار شد، گفت: رمز ماندگاری نهضت عاشورا نماز است پس باید در هر شرایطی نماز را اقامه کرد.
وی از مکتب امام حسین(ع) به عنوان یک دانشگاه یاد کرد و افزود: این دانشگاه فراتر از مرزهای جغرافیایی است که تاریخ خاصی ندارد.
رزاقی خاطرنشان کرد: شرکت کنندگان در کلاس‌های دانشگاه عاشورا و مکتب امام حسین(ع) هر روز تشنه‌تر از قبل و همیشه علاقه‌مند به شرکت در این کلاس‌ها هستند.
نماینده ولی فقیه در دانشگاه‌های استان البرز در پایان از لزوم عدم وابستگی اقتصادی یک جامعه گفت و اعلام کرد: عزت در اقتصاد نمود زیادی دارد زیرا اگر در اقتصاد برنامه درستی نداشته باشیم به نتایج مطلوبی نخواهیم رسید.

[ایسنا]

 

اخبار کرج از روزنامه ها و هفته نامه های محلی انتخاب می گردند، اين سايت هيچ مسووليتی در قبال صحت و سقم اين اطلاعات ندارد.

صفحه نخست
اخبار کرج
شهروندان و مسوولين
فروشگاه اينترنتی

 
راهنمای ۱۱۸
118 استان تهران
تلفن‌های ضروری
اطلاعات اصناف

معرفی شرکت شما
 

اطلاعات شهری
تاريخچه کرج
گردشگاه‌های طبيعی
مکانهای تاريخی
پيش بينی آب و هوای کرج
برنامه سينماها
نقشه حرکت مترو
زمان حرکت مترو از کرج
زمان حرکت مترو از گلشهر
گالری عکس
 
تفريحی
پخش زنده تلويزيونهای ايران
فال حافظ
طالع بينی

تماس با ما
نظر خواهی

 
  کليه حقوق اين وب سايت متعلق به شبکه اطلاعات شهری کرج ميباشد.
برداشت مطلب با ذکر منبع و لينک به وب سايت بلامانع است.
با حمايت شبکه اينترنت پرديس.