جامعه نابينايان شهرستان کرج

۹۵/۰۷/۱۸

توزیع 500تن گوشت مرغ منجمد در البرز

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار البرز گفت: توزیع 500تن مرغ منجمد در بازار البرز در حال انجام است که ازاین حیث هیچ گونه کمبودی در توزیع و عرضه گوشت مرغ و گوشت قرمز وجود ندارد.

به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا منطقه البرز، عباد الله کامکار در جلسه ستاد تنظیم بازار البرز ضمن تسلیت فرارسیدن ایام سوگواری سرور سالار شهیدان ابا عبدالله الحسین و تشکر از اعضای ستاد تنظیم بازار اظهار کرد: این جلسه به منظور بررسی اقلام مصرفی در آستانه تاسوعا و عاشورای حسینی تشکیل شده هر چند از قبل تدارک لازم پیش بینی شده است .
وی با اشاره به اینکه هیچ کمبودی در عرضه اقلام مورد نیاز ماه محرم در بازار وجود ندارد گفت: برای رفاه حال مردم و تنظیم بازار مصرفی شهروندان البرزی ، 500تن مرغ منجمد ، هزار تن برنج و 110تن شکر در ماه محرم توزیع می‌شود.
کامکار خاطر نشان کرد: برای دهه دوم محرم نیز تدابیر لازم در قبال برخی اقلام نیز تدارک دیده خواهد شد.
وی افزود: تامین نیازمندی ها از جمله مرغ و گوشت قرمز ذخیره سازی صورت گرفته تا در ایام محرم پاسخگوی نیازمندی شهروندان و هیات های عزاداری به اندازه کافی باشد .
وی در ادامه تصریح کرد: تمام تلاش ما این بوده کمبودی در اقلام مصرفی در بازار به وجود نیامده و چنانچه نیاز شهروندان بیشتر از این بود متولیان امر نسبت به تامین صد در صد اقدام خواهند کرد.
وی در خصوص چگونگی تامین کالاها برای هیات های عزاداری گفت: هیات های عزاداری با معرفی نامه از شورای مساجد و تبلیغات اسلامی می توانند اقلام مورد نیاز را از فروشگاه های زنجیره ای و مباشرین دریافت کنند و اداره کل جهاد کشاورزی در تامین اقلام متولی است.
در این نشست همچنین به تامین میوه پایان سال که از آذر ماه مقدمات آن شروع می شود بررسی های لازم صورت گرفت و مقرر شد سیب و پرتقال به میزان سال گذشته 900 تن با ضوابط و شرایطی که وزارتخانه متبوع اعلام می کند تیم بررسی کننده و هیات خرید پس از تعیین از تولید کنندگان استان با همان کیفیت مورد انتظار خریداری نمایند.
در این نشست به تنظیم بازار و خدمات مصرفی مردم به ویژه در ماه محرم پایش مستمر بازار و برنامه ریزی برای تامین و توزیع به موقع اقلام پر مصرف و کنترل بازار تاکید شد .
همچنین بر فراهم سازی زمینه مایحتاج عمومی ، جلوگیری از افزایش غیر منطقی قیمت ها به خصوص کالای مورد نظر،نظارت بر فعالیت دستگاه های اجرایی دولتی و بخش خصوصی، در راستای هم افزایی بیشتر برای منترل قیمت ها ،استفاده از ظرفیت تشکل های بخش خصوصی نظیر اتاق اصناف، حصول اطمینان از ذخیره سازی مطمئنه کالای موصوف در استان ،تسریع در رسیدگی به شکایات مردمی توسط دستگاه های اجرایی مربوطه، هماهنگی جهت برگزاری گشت های مشترک با دستگاه های ذیربط از جمله دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی ، درمانی ، اداره کل تعریزات و سازمان صنعت و معدن و تجارت و ... از اهم مطالب مطرح شده در این نشست بود.

[ایسنا]

 

اخبار کرج از روزنامه ها و هفته نامه های محلی انتخاب می گردند، اين سايت هيچ مسووليتی در قبال صحت و سقم اين اطلاعات ندارد.

صفحه نخست
اخبار کرج
شهروندان و مسوولين
فروشگاه اينترنتی

 
راهنمای ۱۱۸
118 استان تهران
تلفن‌های ضروری
اطلاعات اصناف

معرفی شرکت شما
 

اطلاعات شهری
تاريخچه کرج
گردشگاه‌های طبيعی
مکانهای تاريخی
پيش بينی آب و هوای کرج
برنامه سينماها
نقشه حرکت مترو
زمان حرکت مترو از کرج
زمان حرکت مترو از گلشهر
گالری عکس
 
تفريحی
پخش زنده تلويزيونهای ايران
فال حافظ
طالع بينی

تماس با ما
نظر خواهی

 
  کليه حقوق اين وب سايت متعلق به شبکه اطلاعات شهری کرج ميباشد.
برداشت مطلب با ذکر منبع و لينک به وب سايت بلامانع است.
با حمايت شبکه اينترنت پرديس.