جامعه نابينايان شهرستان کرج

۹۵/۰۷/۱۸

آماده باش دستگاه‌های امدادی البرز برای ایام عزاداری

مدیرکل بحران استانداری البرز گفت: دستگاه‌های امدادی این استان برای ارائه خدمات بیشتر به عزاداران تاسوعاو عاشورای حسینی آماده شدند.

به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا منطقه البرز، به نقل از روابط عمومی استانداری البرز، مهدی مهرور با اعلام این خبراظهار داشت : براین اساس اداره کل هواشناسی ملزم به اطلاع رسانی هرنوع تغییرات جوی شده و فرمانداری ها و بخشداری ها نیز باید گزارش روزانه خود را در زمینه ارائه خدمات عزاداران حسینی اعلام کنند.
وی ادامه داد: آماده باش تمام مراکز درمانی، خدماتی از دیگر تمهیدات پیش بینی شده است که از تاریخ 19لغایت 24 مهرماه جاری اجرایی می شود.
مهرور گفت: تامین سوخت جاده ای و شهری ازسوی شرکت پخش فرآورده های نفتی، استقرار پایگاه های امدادی نیز از دیگر اقدامات پیش بینی شده دراین زمینه است.
مدیرکل بحران استانداری البرز اضافه کرد: همچنین اداره کل اطلاعات و فناوری استان البرز موظف شده تا با بررسی و رفع نواقص تلفن ثابت بین راهی و پوشش دهی تلفن های همراه با هدف حفظ آمادگی برای ارسال پیامک های اضطراری نیز مد نظر قرار گرفته است.

[ایسنا]

 

اخبار کرج از روزنامه ها و هفته نامه های محلی انتخاب می گردند، اين سايت هيچ مسووليتی در قبال صحت و سقم اين اطلاعات ندارد.

صفحه نخست
اخبار کرج
شهروندان و مسوولين
فروشگاه اينترنتی

 
راهنمای ۱۱۸
118 استان تهران
تلفن‌های ضروری
اطلاعات اصناف

معرفی شرکت شما
 

اطلاعات شهری
تاريخچه کرج
گردشگاه‌های طبيعی
مکانهای تاريخی
پيش بينی آب و هوای کرج
برنامه سينماها
نقشه حرکت مترو
زمان حرکت مترو از کرج
زمان حرکت مترو از گلشهر
گالری عکس
 
تفريحی
پخش زنده تلويزيونهای ايران
فال حافظ
طالع بينی

تماس با ما
نظر خواهی

 
  کليه حقوق اين وب سايت متعلق به شبکه اطلاعات شهری کرج ميباشد.
برداشت مطلب با ذکر منبع و لينک به وب سايت بلامانع است.
با حمايت شبکه اينترنت پرديس.