جامعه نابينايان شهرستان کرج

۹۵/۰۷/۱۸

هزار نفر برای مرحله دوم سرشماری در البرز آموزش می‌بینند

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان البرز از آموزش هزار نفر برای مرحله دوم سرشماری نفوس و مسکن 95 خبر داد و گفت: البته با توجه به ثبت نام اینترنتی ممکن است این تعداد دستخوش تغییر شود.

ذبیح‌الله قائمی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه البرز، گفت: سرشماری عمومی نفوس و مسکن سال 95 در دو مرحله اینترنتی و مراجعه حضوری برگزار می‌شود.
وی افزود: با توجه به ضریب نفوذ بالای اینترنت در استان البرز انتظار داشتیم مشارکت در سرشماری اینترنتی در استان البرز بالاتر از سایر استان‌های کشور باشد اما تاکنون این مهم محقق نشده است.
وی به مرحله دوم سرشماری نفوس و مسکن اشاره کرد و گفت: برای این منظور حدود هزار نفر در حال آموزش هستند که البته با توجه به ثبت نام اینترنتی ممکن است این آمار دستخوش تغییر قرار گیرد.
این مسئول افزود: تعداد نفراتی که در حال آموزش دیدن هستند یک و نیم تا دو برابر ظرفیت است هستند زیرا ممکن است تعدادی از داوطلبان در حین آموزش انصراف دهند.
قائمی ادامه داد: در هر حال آموزش‌ها مسیر خود را طی می‌کند و فقط منتظریم تا پس از پایان مرحله اینترنتی تعداد ثبت نام کنندگان در حوزه‌ها مشخص شود و نیاز به مراجعه حضوری معلوم گردد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود به تمرکز بر تبلیغات برای ترغیب بیشتر مردم به شرکت اینترنتی در سرشماری اشاره و اعلام کرد: علاوه بر این با تمرکز بر ادارات، سازمان‌ها و مدارس نیز می‌توان مشارکت در سرشماری اینترنتی را افزایش داد.
قائمی در پایان نسبت به افزایش مشارکت مردم در سرشماری اینترنتی ابراز امیدواری کرد و گفت: هر چه به روزهای پایانی طرح نزدیک می‌شویم اطلاعات مردم از طرح نیز افزایش می‌یابد و همین عاملی برای مشارکت بیشتر مردم است.

[ایسنا]

 

اخبار کرج از روزنامه ها و هفته نامه های محلی انتخاب می گردند، اين سايت هيچ مسووليتی در قبال صحت و سقم اين اطلاعات ندارد.

صفحه نخست
اخبار کرج
شهروندان و مسوولين
فروشگاه اينترنتی

 
راهنمای ۱۱۸
118 استان تهران
تلفن‌های ضروری
اطلاعات اصناف

معرفی شرکت شما
 

اطلاعات شهری
تاريخچه کرج
گردشگاه‌های طبيعی
مکانهای تاريخی
پيش بينی آب و هوای کرج
برنامه سينماها
نقشه حرکت مترو
زمان حرکت مترو از کرج
زمان حرکت مترو از گلشهر
گالری عکس
 
تفريحی
پخش زنده تلويزيونهای ايران
فال حافظ
طالع بينی

تماس با ما
نظر خواهی

 
  کليه حقوق اين وب سايت متعلق به شبکه اطلاعات شهری کرج ميباشد.
برداشت مطلب با ذکر منبع و لينک به وب سايت بلامانع است.
با حمايت شبکه اينترنت پرديس.